0212 335 62 00
Doktorunuza Sorun

Prof. Dr. Tarkan Soygür Sorularınızı Yanıtlıyor

SORU GÖNDERMEK İÇİN

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Üroloji Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Tarkan Soygür gece yatak ıslatma ile ilgili sorularınızı yanıtlıyor.

Prof. Dr. Y. Tarkan Soygür

Çocuk Ürolojisi Uzmanı

Prof. Dr. Y. Tarkan Soygür, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ndeki öğreniminin ardından, uzmanlık eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’nda tamamlayarak 1997 yılında Üroloji Uzmanı olmuştur. 2003 yılında Üroloji Doçenti olmuş ve 2009 tarihinde de Profesör kadrosuna yükseltilmiştir. Çocuk Ürolojisi’nin, ayrı bir üst ihtisas dalı olması için büyük çaba harcamış ve bu amaçla, Sağlık Bakanlığı Tıpta Uzmanlık Kurulu tarafından tüm Türkiye’de Çocuk Üroloji eğitiminin düzenlenmesi için, 2009 yılında ilk kez oluşturulan, Müfredat Oluşturma Komisyonu’na seçilen 7 kişiden biri olmuştur. Halen, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ndeki görevine Çocuk Üroloji Bilim Dalı Başkanı olarak devam etmektedir.

Tüm Soru ve Cevaplar

Gece Yatak Islatma ile İlgili Sorulan Tüm Soruları ve Cevapları inceleyebilirsiniz.

Sorularınızı Gönderin

Prof. Dr. Y. Tarkan Soygür Sorularınızı Yanıtlıyor. Soru Göndermek için Tıklayın.

Videolar

Gece Yatak Islatma ile ilgili uzmanların cevapladığı videoları izleyebilirsiniz.

Kısa testi çözmek ister misiniz?

Gece Yatak Islatma Düşündüğünüzden Daha Ciddi Olabilir Çocuğunuzun gece yatak ıslatma durumunun ciddiyetini görmek için bu kısa testi çözebilirsiniz.