0212 335 62 00
Doktorunuza Sorun

Prof. Dr. Orhan Ziylan Sorularınızı Yanıtlıyor

SORU GÖNDERMEK İÇİN

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’ndan Prof. Dr. Orhan Ziylan gece yatak ıslatma ile ilgili sorularınızı yanıtlıyor.

Prof. Dr. Orhan Ziylan

Çocuk Ürolojisi Uzmanı

Prof. Dr. Orhan Ziylan, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladığı yüksek öğreniminin ardından, uzmanlık eğitimini İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır.

1993 senesinde Üroloji Uzmanı olarak başladığı İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı, Çocuk Ürolojisi Bilim Dalı’ndaki görevine Üroloji Profesörü olarak devam etmektedir. Pensilvanya Üniversitesi Philadelphia Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde klinik araştırma görevlisi olarak bulunmuş ve ESPU (European Society for Pediatric Urology) üyesi olan Prof. Dr. Orhan Ziylan, aynı zamanda Avrupa Çocuk Ürolojisi Akademisi (European Academy of Paediatric Urology) sertifikasına (FEAPU) sahiptir.

Tüm Soru ve Cevaplar

Gece Yatak Islatma ile İlgili Sorulan Tüm Soruları ve Cevapları inceleyebilirsiniz.

Sorularınızı Gönderin

Prof. Dr. Orhan Ziylan Sorularınızı Yanıtlıyor. Soru Göndermek için Tıklayın.

Videolar

Gece Yatak Islatma ile ilgili uzmanların cevapladığı videoları izleyebilirsiniz.

Kısa testi çözmek ister misiniz?

Gece Yatak Islatma Düşündüğünüzden Daha Ciddi Olabilir Çocuğunuzun gece yatak ıslatma durumunun ciddiyetini görmek için bu kısa testi çözebilirsiniz.