0212 335 62 00
Doktorunuza Sorun

Prof. Dr. Can Taneli Sorularınızı Yanıtlıyor

SORU GÖNDERMEK İÇİN

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Çocuk Ürolojisi Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Can Taneli gece yatak ıslatma ile ilgili sorularınızı yanıtlıyor.

Prof. Dr. Can Taneli

Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Prof. Dr. Can Taneli tıp eğitimini Akdeniz Üniversitesinde, Çocuk Cerrahisi uzmanlık eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalında tamamlamıştır.  İngiltere ‘de Glasgow Üniversitesi Royal Hospital for Sick Children Hastanesinde ve Kanada’da Toronto Üniversitesi Sick Kids  Hastanesinde  çocuk cerrahisi ve çocuk ürolojisi alanında çalışmalarda bulunmuştur. Türkiye Çocuk Cerrahisi Derneği, Pediatrik Üroloji Derneği, Fellowship European Association of Pediatric Surgery (FEAPS) ve Fellowship  European Academy of Pediatric Urology (FEAPU) dernekleri üyesidir.  Manisa  Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Ürolojisi Bilim Dalının kurucusu olup halen Manisa Celal Bayar Üniversitesi Çocuk Ürolojisi Bilim Dalı Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Tüm Soru ve Cevaplar

Gece Yatak Islatma ile İlgili Sorulan Tüm Soruları ve Cevapları inceleyebilirsiniz.

Sorularınızı Gönderin

Prof. Dr. Can Taneli Sorularınızı Yanıtlıyor. Soru Göndermek için Tıklayın.

Videolar

Gece Yatak Islatma ile ilgili uzmanların cevapladığı videoları izleyebilirsiniz.

Kısa testi çözmek ister misiniz?

Gece Yatak Islatma Düşündüğünüzden Daha Ciddi Olabilir Çocuğunuzun gece yatak ıslatma durumunun ciddiyetini görmek için bu kısa testi çözebilirsiniz.